Hírek, események

Biztonságban online

2020.05.21.

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája hat témakörben kínál a digitális gyermeknevelés a koronavírus okozta veszélyhelyzetben különösen aktuális kérdéseiben válaszokat a leggyakoribb kérdésekre. Témák: adatvédelem, online zaklatás, gyermekvédelem az online térben, dezinformáció, túlhasználat.

Tisztelt Szülők!

2020.05.20.

Ezúton tájékoztatom önöket, hogy óvodánk a 2020.05.25-től hétfőtől a 215/2020. (V.20.) Kormányrendelet alapján újra megnyílik.A kormány az óvodák kinyitásáról rendelkezett, a járvány miatti vészhelyzet még fennáll. Ahogy az országos tisztifőorvos asszony fogalmazott a vírus még az országban van.

TÁJÉKOZTATÓ

2020.05.18.

Ezúton szeretném tájékoztatni a szülőket, hogy az óvodánk számára eddig kijelölt Szent Rita ügyeletes óvoda fokozatos feltöltése után, amennyiben igény van rá, 2020.05.18-án kinyitjuk az óvodánkat ügyeleti rendszerbe a 152/2020 kormányrendeletet figyelembe véve.

2020.04.01.

A megváltozott körülményekre való tekintettel változott a beiratkozás rendje...

Koronavírus tájékoztató

2020.03.13.

Tisztelt Szülők/Gondviselők!Az Emberi Erőforrások Minisztériuma az új koronavírus kapcsán kialakult helyzetre való tekintettel az alábbiakról tájékoztatja Önöket.

Hejőcsabai Óvoda • Szent Erzsébet Katolikus Óvoda