Beiratkozási rend a 2020/2021. nevelési évre

A híradásokból tudjuk, hogy az idén rendkívüli az óvodai és iskolai beíratások rendje is.
Fontos! Intézményünknek nincs beiskolázási körzete. Ebből az következik, hogy az óvodánkba nem hivatalból (jelentkezés nélkül) vesszük fel a gyerekeket, hanem azt a szülőnek kell kezdeményezni.
Az óvoda mindhárom módon 2020. április 8-ig fogadja a jelentkezést. A szándék bejelentését a járvány egyre inkább tömegessé válása miatt a fizikai érintkezést lehetőleg kiküszöbölve
  • elektronikus úton a hejocsabaiovoda@gmail.com, vagy
  • telefonon a 06- 46 -368-631-es számon /8-14-ig/ vagy
  • csak különösen indokolt esetben személyesen tehetik meg./3508 Miskolc, Mész utca 3./Érdemes a fent említett telefonon időpontot kérni.
Ha a személyes megjelenés nem mellőzhető, egy gondviselő részvétele elegendő, a gyermeket kérjük, ne hozza magával! Várakozni az óvoda területén kívül szükséges, ha valaki van az udvaron már.
A szándékbejelentés nyomtatvány letölthető az intézmény honlapjáról az alábbi gomb(ok)ra kattintva. (.pdf a nyomtatáshoz, .doc ha géppel kívánják kitölteni)
Beküldhető: postán vagy elektronikusan.
A Szándéknyilatkozattal együtt kérem, küldje el szkennelt vagy fényképes másolatáta gyermek:
  • születési anyakönyvi kivonatának,
  • lakcímkártyájának